O fundacji

2 lata działalności Fundacji Anioły Edukacji w mini galerii.

Zapraszamy do obejrzenia przeglądu naszych działań w mini galerii. Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.aniolyedukacji.org.pl.

Fundacja Anioły Edukacji, której misją jest uczenie (się) właściwych rzeczy we właściwy sposób, podejmuje działania z zakresu doradztwa zawodowego, doradztwa edukacyjnego, prowadzi warsztaty i szkolenia aktywizacyjne, które pomagają w odkrywaniu i rozwijaniu talentów dzieci, młodzieży i dorosłych . Fundacja promuje ideę uczenia się przez całe życie, zachęca do aktywności i upowszechnia dobre praktyki w edukacji. Szczególną rolę przywiązuje do rozwoju umiejętności uczenia się – z perspektywy ucznia, rodzica, nauczyciela, trenera i przełożonego.

Przeszkoliliśmy 680 osób, na 25 bezpłatnych warsztatach wspierających rozwój kompetencji osobistych, zawodowych i społecznych osób w każdym wieku. Od 2018 roku prowadzimy akcję „Doradztwo dla doradców. Wizyty studyjne doradców zawodowych w wielkopolskich przedsiębiorstwach”. Naszym partnerem jest Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan, a patronem honorowym Kuratorium Oświaty. Do października 2019 w akcji wzięło udział 98 doradców zawodowych ze szkół, uczelni i poradni. Odwiedziliśmy pracodawców: GSK, VW, Blum, CDV, Green Factory, Talex, DSM, Solaris Bus&Coach.

Wybrane zdjęcia